Уроки водіння для жінок, курси водіння для жінок Київ

 • Навчаю з нуля
 • Підготтую до іспитів
 • Подача авто в будь-який район Києва

  Запишіться на заняття
  Внесіть свої контактні дані і я зв'яжуся з вами протягом години.

  Значно ефективніше в порівнянні зі стандартними уроками водіння є заняття, які враховують психологічні особливості жінки і “жіночий стиль” управління автомобілем, бажання підвищення водійської майстерності .Що це за особливості? А полягають вони в наступному:

  1. У жінок підвищене почуття відповідальності на дорозі.
  2. Жінки не завжди впевнені в своїх силах.

  Інструктор з водіння рекомендує для початківців автомобілісток.

  Підійдіть відповідально до вибору автомобіля. Розумно буде, якщо Ваше перше авто не виявиться дуже дорогим, щоб страх за пошкодження не лякав Вас. Але не забувайте, при цьому автомобіль повинен бути: зручний, комфортний, компактний – це допоможе легше перебудовуватися в щільному потоці машин, паркуватися. Також автомобілю необхідно мати хороший огляд, тому не вибирайте автомобіль з тонованим склом. Виїжджаючи на дорогу в перший час, не беріть з собою «порадників» (чоловік, брат і т.д.) їх критика, поради, коментарі, тільки будуть відволікати.

  Складайте щоденні проїзди маршрутів. Обов’язково купіть карту з усіма дорожніми знаками, номерами будинків, світлофорами. Обговоріть свій маршрут з досвідченим водієм або зателефонуйте інструктору з водіння, у якого навчалися. Рекомендую кілька разів проїхати потрібний маршрут в час, коли рух менше завантажено. Чи не намагайтеся в мінімальні терміни освоїти багато маршрутів. Розгляньте покупку GPS навігатора. Не дозволяйте собі керувати автомобілем зі швидкістю вище 60 км / ч.

  Спокій передусім! Не кваптеся, майте впевненість у своїх силах та діях, не панікуйте. Усім новачкам завжди блимають фарами, сигналять, обганяють… Відмовтеся на деякий час від улюблених треків на повну гучність в автомобілі. Вам необхідно більше уваги зосередити на всіх учасниках дорожнього руху.

  Сідайте за кермо автомобіля, не відпочивши. Не соромтеся в деяких ситуаціях вийти з авто, іноді не можливо з водійського місця побачити вбитий в землю невисокий шматок труби, заборчика.

  Одягайте відповідне взуття. На початку уникайте екстремальних положень (ні паркуванню на забитих стоянках магазинів). Повірте, прийде час і Ви всьому навчитеся. І нарешті, згадайте, що на останніх уроках навчання водінню допомога автоінструктора Вам була не потрібна.

  Професійний автоінструктор повинен серйозно підходити до підготовки всіх учнів, враховуючи фізичні і психологічні особливості. 

  Тарифи

  Виберіть потрібний вам тариф і запишіться на перше заняття

  Авто с АКПП

  Навчальний автомобіль Mazda 6

  600 грн/год.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  Авто с МКПП

  Навчальний автомобіль Kia rio

  600 грн/90 хвил.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  10 занять по ціні 9

  Навчальний автомобіль Mazda 6

  • 5400 грн.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  Сертифікат на навчання - кращий подарунок!

  Сертификат
  Замовити сертифікат

  ЧОМУ ПРИВАТНІ УРОКИ ВОДІННЯ

  Моя головна мета - зробити процес навчання доступним і цікавим

  Професіоналізм

  Професійний підхід, своєчасне коректування помилок, індивідуальний курс навчання, гнучкий графік занять.

  Спокій

  Тільки дружня, позитивна атмосфера і взаємна зацікавленість у позитивних результатах.

  Комфорт

  Максимально комфортне навчання водінню в поєднанні з 100% упевненістю управління автомобілем.

  Відгуки моїх учнів

  До Владимира у меня было 4 разных инструктора и все напрасно. Владимир работает на результат! Конечно, даже после двух недель ежедневных уроков мне было страшно самой ездить. Но страх быстро прошел из-за уверенности в своих действиях на дороге, потому что с Владимиром четко “проехали” многие ситуации – парковка, проезд во дворах, на нерегулируемых перекрестках и т.п. Даже мой придирчивый муж был приятно удивлен моему спокойствию и навыкам за рулем)))
  Огромное спасибо, Владимир!

  Дарья 25.02.2016 – 10:30

  Добрый день всем кто ищет автоинструктора и ещё не определился с выбором! Так вот, смело можете остановить свои поиски и выбрать Владимира. Мне его порекомендовали знакомые, и это чудо! После автошколы ездила за рулем своего автомобиля , но вот беда, езда задним ходом мне не поддалась и два раза машина была бита, и конечно же появился страх садиться за руль. Спасибо огромное Владимиру за помощь, теперь езжу спокойно и уверено!!!

  Юлия 03.12.2020 – 11:09

  мене повністю влаштувало навчання, Володимир досить зрозуміло пояснює, тактовний, без зайвої суєти.

  Дирана 19.05.2018 – 13:27

  Володимир, дякую за ваш професіоналізм, терпіння, підтримку, вміння вдало здійснити роботу над помилками.

  Соломія 05.09.2020 – 15:21

  Я к Владимиру на индивидуальное обучение вождению попала по рекомендации своей сотрудницы. Автошколу закончила в 2013 году, практики по вождению больше не было, поэтому начинала с нуля. Первое, что меня порадовало практическое вождение по городу, я почувствовала себя полноценным участником движения, удачно подобранный график обучения, всегда вовремя подскажет, покажет, что нужно делать. Спокойный , замечания делал без высокомерия.

  Ирина 25.07.2015 – 17:31

  Всі відгуки

  Мої відео

   Запишіться на заняття

   Внесіть свої контактні дані і я зв'яжуся з вами протягом години.