Уроки водіння для жінок, курси водіння для жінок Київ

 • Навчаю з нуля
 • Підготтую до іспитів
 • Подача авто в будь-який район Києва

  Запишіться на заняття
  Внесіть свої контактні дані і я зв'яжуся з вами протягом години.

  Значно ефективніше в порівнянні зі стандартними уроками водіння є заняття, які враховують психологічні особливості жінки і “жіночий стиль” управління автомобілем, бажання підвищення водійської майстерності .Що це за особливості? А полягають вони в наступному:

  1. У жінок підвищене почуття відповідальності на дорозі.
  2. Жінки не завжди впевнені в своїх силах.

  Інструктор з водіння рекомендує для початківців автомобілісток.

  Підійдіть відповідально до вибору автомобіля. Розумно буде, якщо Ваше перше авто не виявиться дуже дорогим, щоб страх за пошкодження не лякав Вас. Але не забувайте, при цьому автомобіль повинен бути: зручний, комфортний, компактний – це допоможе легше перебудовуватися в щільному потоці машин, паркуватися. Також автомобілю необхідно мати хороший огляд, тому не вибирайте автомобіль з тонованим склом. Виїжджаючи на дорогу в перший час, не беріть з собою «порадників» (чоловік, брат і т.д.) їх критика, поради, коментарі, тільки будуть відволікати.

  Складайте щоденні проїзди маршрутів. Обов’язково купіть карту з усіма дорожніми знаками, номерами будинків, світлофорами. Обговоріть свій маршрут з досвідченим водієм або зателефонуйте інструктору з водіння, у якого навчалися. Рекомендую кілька разів проїхати потрібний маршрут в час, коли рух менше завантажено. Чи не намагайтеся в мінімальні терміни освоїти багато маршрутів. Розгляньте покупку GPS навігатора. Не дозволяйте собі керувати автомобілем зі швидкістю вище 60 км / ч.

  Спокій передусім! Не кваптеся, майте впевненість у своїх силах та діях, не панікуйте. Усім новачкам завжди блимають фарами, сигналять, обганяють… Відмовтеся на деякий час від улюблених треків на повну гучність в автомобілі. Вам необхідно більше уваги зосередити на всіх учасниках дорожнього руху.

  Сідайте за кермо автомобіля, не відпочивши. Не соромтеся в деяких ситуаціях вийти з авто, іноді не можливо з водійського місця побачити вбитий в землю невисокий шматок труби, заборчика.

  Одягайте відповідне взуття. На початку уникайте екстремальних положень (ні паркуванню на забитих стоянках магазинів). Повірте, прийде час і Ви всьому навчитеся. І нарешті, згадайте, що на останніх уроках навчання водінню допомога автоінструктора Вам була не потрібна.

  Професійний автоінструктор повинен серйозно підходити до підготовки всіх учнів, враховуючи фізичні і психологічні особливості. 

  Тарифи

  Виберіть потрібний вам тариф і запишіться на перше заняття

  Авто с АКПП

  Навчальний автомобіль Mazda 6

  500 грн/год.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  Авто с МКПП

  Навчальний автомобіль Kia rio

  500 грн/90 хвил.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  10 занять по ціні 9

  Навчальний автомобіль Mazda 6

  4500 грн.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  Сертифікат на навчання - кращий подарунок!

  Сертификат
  Замовити сертифікат

  ЧОМУ ПРИВАТНІ УРОКИ ВОДІННЯ

  Моя головна мета - зробити процес навчання доступним і цікавим

  Професіоналізм

  Професійний підхід, своєчасне коректування помилок, індивідуальний курс навчання, гнучкий графік занять.

  Спокій

  Тільки дружня, позитивна атмосфера і взаємна зацікавленість у позитивних результатах.

  Комфорт

  Максимально комфортне навчання водінню в поєднанні з 100% упевненістю управління автомобілем.

  Відгуки моїх учнів

  Хочу оставить отзыв занималась с Владимиром еще два года назад на механике. Вождение мне давалось трудно, было чувство паники, страха, неуверенности. С каждым разом получалось лучше и уже через 1,5 месяца я начала водить сама. Теперь к нему я записала свою дочь .

  Светлана 18.06.2014 – 19:00

  Я научилась водить автомобиль благодаря Владимиру, до этого была автошкола и три инструктора. Во первых пунктуален, не растягивает время на перекурах, вождение по всему городу, спокоен настраивает на позитив, отвечает на все вопросы если не понятно рисует в блокноте. Инструктор, то, что надо.

  Ирина 27.12.2012 – 17:57

  Я осталась очень довольна работой Владимира.С ним легко и быстро нашла общий язык. Достаточно понятно и доходчиво объясняет теоретический материал.Который всегда был закреплен практическим вождением восприятием происходящего вокруг тебя. Не могу сказать, что у меня все сразу получалось,но урок за уроком и положительный результат не оставил себя ждать.

  Ирина 12.01.2018 – 22:19

  Сайт Владимира нашла случайно и не промахнулась. На первое занятие приехал за мной в офис, довез до площадки, вспомнила минимальные навыки после автошколы, домой уже ехала сама. Как инструктор умеет доходчиво объяснить, проработать ошибки, уверен в тебе как в водителе, спокоен всегда в хорошем на строении.

  Евгения 29.07.2013 – 18:59

  Учился у Владимира два месяца назад. Результатом учёбы стало то, что я сдал квалификационные экзамены на права с первого раза. Владимир весьма адекватный и грамотный человек. И терпеливый!

  Teora 09.12.2016 – 12:51

  Всі відгуки

  Мої відео

   Запишіться на заняття

   Внесіть свої контактні дані і я зв'яжуся з вами протягом години.