Уроки водіння для жінок, курси водіння для жінок Київ

 • Навчаю з нуля
 • Підготтую до іспитів
 • Подача авто в будь-який район Києва

  Запишіться на заняття
  Внесіть свої контактні дані і я зв'яжуся з вами протягом години.

  Значно ефективніше в порівнянні зі стандартними уроками водіння є заняття, які враховують психологічні особливості жінки і “жіночий стиль” управління автомобілем, бажання підвищення водійської майстерності .Що це за особливості? А полягають вони в наступному:

  1. У жінок підвищене почуття відповідальності на дорозі.
  2. Жінки не завжди впевнені в своїх силах.

  Інструктор з водіння рекомендує для початківців автомобілісток.

  Підійдіть відповідально до вибору автомобіля. Розумно буде, якщо Ваше перше авто не виявиться дуже дорогим, щоб страх за пошкодження не лякав Вас. Але не забувайте, при цьому автомобіль повинен бути: зручний, комфортний, компактний – це допоможе легше перебудовуватися в щільному потоці машин, паркуватися. Також автомобілю необхідно мати хороший огляд, тому не вибирайте автомобіль з тонованим склом. Виїжджаючи на дорогу в перший час, не беріть з собою «порадників» (чоловік, брат і т.д.) їх критика, поради, коментарі, тільки будуть відволікати.

  Складайте щоденні проїзди маршрутів. Обов’язково купіть карту з усіма дорожніми знаками, номерами будинків, світлофорами. Обговоріть свій маршрут з досвідченим водієм або зателефонуйте інструктору з водіння, у якого навчалися. Рекомендую кілька разів проїхати потрібний маршрут в час, коли рух менше завантажено. Чи не намагайтеся в мінімальні терміни освоїти багато маршрутів. Розгляньте покупку GPS навігатора. Не дозволяйте собі керувати автомобілем зі швидкістю вище 60 км / ч.

  Спокій передусім! Не кваптеся, майте впевненість у своїх силах та діях, не панікуйте. Усім новачкам завжди блимають фарами, сигналять, обганяють… Відмовтеся на деякий час від улюблених треків на повну гучність в автомобілі. Вам необхідно більше уваги зосередити на всіх учасниках дорожнього руху.

  Сідайте за кермо автомобіля, не відпочивши. Не соромтеся в деяких ситуаціях вийти з авто, іноді не можливо з водійського місця побачити вбитий в землю невисокий шматок труби, заборчика.

  Одягайте відповідне взуття. На початку уникайте екстремальних положень (ні паркуванню на забитих стоянках магазинів). Повірте, прийде час і Ви всьому навчитеся. І нарешті, згадайте, що на останніх уроках навчання водінню допомога автоінструктора Вам була не потрібна.

  Професійний автоінструктор повинен серйозно підходити до підготовки всіх учнів, враховуючи фізичні і психологічні особливості. 

  Тарифи

  Виберіть потрібний вам тариф і запишіться на перше заняття

  Авто с АКПП

  Навчальний автомобіль Mazda 6

  500 грн/год.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  Авто с МКПП

  Навчальний автомобіль Kia rio

  500 грн/90 хвил.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  10 занять по ціні 9

  Навчальний автомобіль Mazda 6

  4500 грн.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  Сертифікат на навчання - кращий подарунок!

  Сертификат
  Замовити сертифікат

  ЧОМУ ПРИВАТНІ УРОКИ ВОДІННЯ

  Моя головна мета - зробити процес навчання доступним і цікавим

  Професіоналізм

  Професійний підхід, своєчасне коректування помилок, індивідуальний курс навчання, гнучкий графік занять.

  Спокій

  Тільки дружня, позитивна атмосфера і взаємна зацікавленість у позитивних результатах.

  Комфорт

  Максимально комфортне навчання водінню в поєднанні з 100% упевненістю управління автомобілем.

  Відгуки моїх учнів

  Спасибо за терпение, за грамотность и понятность в обучении.
  Советую Владимира, как автоинструктора знающего свое дело, прекрасного учителя, отличного водителя и, просто, хорошего человека.
  Проходил программу повышения водительского мастерства (контраварийное вождение,вождение при плохих дорожных дорожных условиях) и очень доволен результатом.

  Александр Петрович 21.08.2012 – 13:44

  особая благодарность интруктору спасибо ,обучения быстро сдал экзамены с первой попытки

  Еевгений 08.02.2016 – 22:55

  Это лучший инструктор! Я благодарна Богу, что попала к этому человеку. Культурный, спокойный, грамотный. Пока не сдан экзамен в МРЭО, обучаюсь у Владимира дополнительно. Инструктор из автошколы “нервно курит в сторонке”. Одно занятие с этим инструктором эквивалентно как минимум 10 занятиям в автошколе. Мне просто повезло наткнуться на такого профессионала! Просто молодец! Человек на своем месте!

  Валерия 14.10.2020 – 20:20

  Я осталась довольна результатом по обучению автовождению. Некоторые уроки вождения пришлись, когда в Киеве был снегопад мне конечно страшновато было, но фраза Владимира меня подбодрила (((Кать а ты летом только будешь ездить на своей машине(((( а это и к лучшему что я впервые попробовала ездить в непогоду(((теперь я не только смету снежок с машины а и поеду самостоятельно.

  Екатерина 05.02.2016 – 16:00

  По жизни я паникерша и трусиха. Когда стал вопрос сдавать на права, жизнь меня свела с частным инструктором Владимиром. Это, в первую очередь,профессионал своего дела, знающий и терпеливый, уравновешенный учитель, который имеет железные нервы. Меня он научил всему: от вождения до видения знаков на дорогах и выполнения правил дорожного движения. Уроки Владимира- это хорошая практика, после который ты становишься уверенным водителем.

  Инна Данюк 27.01.2016 – 13:42

  Всі відгуки

  Мої відео

   Запишіться на заняття

   Внесіть свої контактні дані і я зв'яжуся з вами протягом години.