ПРИВАТНІ УРОКИ ВОДІННЯ У КИЄВІ

 • Навчаю з нуля
 • Підготую до іспитів
 • Подача авто в будь-який район Києва

  Запишіться на заняття
  Внесіть свої контактні дані і я зв'яжуся з вами протягом години.

  Програми навчання

  Пропоную декілька програм навчання, розрахованих на учнів з різним рівнем підготовки.

  Навчання водінню з “нуля” Уроки водіння для початківців

  Докладніше

  Уроки водіння для жінок

  Докладніше

  Підвищення майстерності водія

  Докладніше


  Володимир Панібратенко

  Якщо Ви вирішили скористатися послугами приватного автоінструктора, то це може означати одне з двох: або Ви хочете навчитися керувати автомобілем, або Ви вже це вмієте робити, але з якихось причин боїтеся сідати за кермо чи забули, як це робиться. Вітаю Вас, Ви знайшли саме те, що шукали! Я із задоволенням допоможу Вам у вирішенні будь-якого питання з цього приводу.

  Нумо знайомитися! Мене звати Володимир. Вже понад десять років я працюю приватним автоінструктором, практикуючи навчання водіння автотранспортом. Маю атестат з правом викладання та навчання водінню транспортних засобів.

  Більшу частину свого часу я проводжу за кермом і, виходячи з великого стажу, знаю, з якими труднощами може зіткнутися водій на дорозі. А це неоціненний практичний та життєвий досвід, яким я радо ділюся зі своїми учнями.

  Навчання відбувається на автомобілі з АКПП, за доступною ціною, в спокійній,  дружній, демократичній атмосфері, в будь-який зручний для Вас час, з подачею навчального автомобіля до призначеного місця зустрічі. Уроки проходять в міських умовах та на спеціалізованому майданчику. В процесі Ви навчитеся: перебудовуватися в щільному потоці машин, проїжджати перехрестя, паркуватися заднім ходом, орієнтуватися в дорожній розмітці, здійснювати рухи по колу, рух через залізничні колії, мости, естакади, управляти автомобілем в складних погодних умовах, а також пропрацюємо індивідуальні маршрути, обговорені заздалегідь.

  На мою думку, досвідчений інструктор з водіння (автоучитель, іншими словами) повинен бути не лише хорошим вчителем, а ще й добре розумітися на психології, бо у кожної людини своє сприйняття матеріалу, що викладається, різні початкові рівні управління автомобілем і знань ПДР.

  Навчаючись зі мною, Ви максимально професійно опануєте керування в міських умовах і за містом, відновите забуті навички (якщо ви не початківець), будете готові до виконання складних маневрів (обгін, перестроювання, рух заднім ходом, паркування, розвороти). Я пропоную якісне навчання водінню автотранспортом, зокрема для жінок, підготовку до здачі іспитів у ДАІ.

  Тарифи

  Виберіть потрібний вам тариф і запишіться на перше заняття

  Авто с АКПП

  Навчальний автомобіль Mazda 6

  600 грн/год.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  Авто с МКПП

  Навчальний автомобіль Kia rio

  600 грн/90 хвил.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  10 занять по ціні 9

  Навчальний автомобіль Mazda 6

  • 5400 грн.
  • Подача машини в зручне місце
  • Супровід на іспит в ТСЦ
  • Уроки водіння по всьому місту
  Записатися

  Сертифікат на навчання - кращий подарунок!

  Сертификат
  Замовити сертифікат

  ЧОМУ ПРИВАТНІ УРОКИ ВОДІННЯ

  Моя головна мета - зробити процес навчання доступним і цікавим.

  Професіоналізм

  Професійний підхід, своєчасне коректування помилок, індивідуальний курс навчання, гнучкий графік занять.

  Спокій

  Тільки дружня, позитивна атмосфера і взаємна зацікавленість у позитивних результатах.

  Комфорт

  Максимально комфортне навчання водінню в поєднанні з 100% упевненістю управління автомобілем.

  Відгуки моїх учнів

  Владимир благодарю за профессиональное обучение, поддержку, рекомендации, железное терпение.

  Юлия 13.08.2018 – 08:52

  Добрый день! Не могу остаться в стороне хочу оставить свой отзыв, с того как начиналось мое обучение, сначала пошла в автошколу думала там всему научат (правила вождение), ну не тут то было. На теории рассказовали анекдоты , страшные истории про ситуации на дороге, много чего не поняла, а вождение вообще ужас, либо это такая автошкола, либо они все такие. В итоге права получила, не водить, не знаний. Решила, что так не пойдет, давай искать инструктора в интернете нашла рекламу позвонила попала на Владимира. Теорию объясняет за несколько минут, ту которую мы проходили два часа, с начало начали с площадки, потом постепенно выехали в город, отрабатывали интересующие меня маршруты.

  Ирина 05.10.2013 – 19:00

  Можно сказать мне очень повезло с инструктором. Первые занятия примерно по 30 минут уделяли работе на площадке, каждый раз маршрут в город усложнялся, особенно тяжело мне дался Подол, м. Левобережная и конечно центр в час пик. Отдаю должное Владимиру за его железное терпение, спокойствие .

  Ирина 22.01.2015 – 14:40

  Володимир, дякую за ваш професіоналізм, терпіння, підтримку, вміння вдало здійснити роботу над помилками.

  Соломія 05.09.2020 – 15:21

  Брал уроки вождения у Владимира на дороге себя чувствую в своем автомобиле комфортно и уверенно. Понравился мне его метод обучения, помогает, подсказывает, дает ценные советы и рекомендации. Спасибо вам большое.

  Alexey 20.05.2017 – 08:55

  Всі відгуки

  Інструктор з водіння Київ

  Можливо, саме в цей час Ви вагаєтесь і не знаєте, як вчинити правильно: взяти уроки водіння у приватного автоінструктора, чи пройти додаткові заняття у звичайній автошколі? Розгляньмо плюси і мінуси обох варіантів. Варіант номер один: Ми йдемо у звичайну автошколу, отримуємо теоретичні знання, але у більшості з нас бракує практики водіння. Варіант номер два: в залежності від того, як швидко Ви навчаєтесь, краще взяти уроки водіння (паралельно або після закінчення курсу навчання в автошколі) у приватного автоінструктора, який допоможе і приділить Вам необхідний час в практиці водіння.

  Чому ж цей варіант краще? Розберімося! У звичайній автошколі час проведення занять не завжди зручний, на курсі Ви не самі, великий потік. Краще допоможе приватний автоінструктор, оскільки програма навчання і час занять для кожного учня підбирається індивідуально. Завдяки цьому, всі отримані знання та навички будуть використані з максимальною ефективністю. Приватний автоінструктор зацікавлений в кінцевому результаті навчального процесу, в досконалому керуванні учнем автотранспортом. Необхідно лише Ваша старанність, уважність і, головне, бажання!

  Приватний інструктор з водіння завжди максимально працює з користю для учня. З професійним автоінструктором Ви навчитеся керувати автомобілем і будете почувати себе впевнено на дорогах. Ви перестанете думати, що поїздка на шосе – якийсь неймовірний акробатичний трюк.

  Можливо, Ви вже маєте свій автомобіль, але ніяк не можете зважитися сісти за кермо. В такому випадку, уроки приватного автоінструктора Вам просто необхідні. Він зможе підібрати ефективну систему навчання індивідуально, саме для Вас.

  До кожного учня знайдеться свій підхід. Вас навчать всього, що потрібно для впевненого водіння автомобілем. Навіть самий нерішучий водій буде відчувати комфорт за кермом.

  Якщо у Вас немає взагалі ніяких знань про водіння автомобілем, тоді ваше навчання почнеться з азів. Крок за кроком Ви здобудете знання, навички і впевненість за кермом авто.

  Якщо ж основні навички водіння вже є, але Ви все ж відчуваєте невпевненість або страх (не можете вловити габарити автомобіля, не відчуваєте роботу двигуна і т.п.), тоді Ваше навчання буде проходити з акцентом саме на ці прогалини. Приватний автоінструктор допоможе перетворити їзду за кермом в легкий і приємний процес для Вас самих в першу чергу.

  Мої відео

   Запишіться на заняття

   Внесіть свої контактні дані і я зв'яжуся з вами протягом години.