Відповідальність інструктора з водіння при здачі іспитів в ТСЦ.

Незабаром інструкторів з водіння очікують нововведення. У Міністерстві внутрішніх справ України розглядають пропозицію про персональну відповідальність інструктора з водіння при здачі іспитів в ТСЦ. За процес навчання водінню новачків.

Пропозиція про персональну відповідальність інструктора з водіння.

Про підготовку змін повідомив начальник Головного сервісного центру МВС Крик Владислав. У процесі доопрацювання відомчих указів всіх автошкіл чекає «невеличкий сюрприз». «Тобто, якщо більше встановленого відсотка учнів показує задовільний рівень підготовки з водіння. Інструктор з водіння буде нести повну персональну відповідальність ».

«Повідомив Крик, як показує практика зараз в школах колективна безвідповідальність. Є комісія, яка приймає внутрішні іспити з теорії та водіння. За словами чиновника в більшості автошкіл цього немає. Відповідно ситуацію необхідно міняти ».

Також було сказано, що в МВС, планують кардинально змінити процес навчання водінню.  «Учню не потрібно буде прив’язуватися до школи, а самостійно вивчити теоретичний матеріал і індивідуально записатися на здачу іспиту в найближчий сервісний центр. Потім вибрати на свій розсуд інструктора з водіння навчитися, отримати практичні навички управління автомобілем і здати водіння ».

Проте, якщо учень хоче ходити на курси, кількість годин можна скоротити зі 140 до 40. Такий процес навчання водінню підтримується не для всіх категорій, тільки для легкових автомобілів. Водії, категорії вантажний транспорт, автобус, будуть проходити повний план навчання.

В запланованому законопроєкті, є свої позитивні й негативні моменти. Плюсом є те, що не потрібно відвідувати, оплачувати курси категорії «В». Практика показує, що теорію краще вивчати з учителем, а набуті знання, коректувати, доповнювати, покращувати з інструктором з водіння.